Get a site

Hoxha i Gjilanit: Gjaku i Jo-besimtarëve është pija më e mirë për myslimanët (Video)

zeqirja-qazimi

Sonte është transmetuar dokumentari “Kampet e Zeza” në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin.

Në këtë dokumentar për herë të parë publikohet një video-incizim i Zeqirja Qazimit, tashmë i arrestuar dhe i dyshuar për veprën penale të terrorizimit, e në të cilin ai i mëson xhematit se “gjaku i pa-besimtarëve është pija më e mirë për myslimanët”.

Shikojeni videon e mëposhtme.

[the_ad id=”4118″]

One thought on “Hoxha i Gjilanit: Gjaku i Jo-besimtarëve është pija më e mirë për myslimanët (Video)

  • July 14, 2016 at 17:29
    Permalink

    E gjakun tand, as qent nuk ta pijnë ty, e lene ma besimtarët apo jo besimtarët ore i pa besë

Komento rreth shkrimit