Get a site

Meta “kapet mat” me Xhesikën në plazh?!

Meta-xhesika

Mediat maqedonase kanë publikuar disa  paparazzi ku shihet Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta dhe këngëtarja Xhesika Ndoj, e cila ka folur shpesh në media që ofertat i bëjnë shpesh politikanët.

Referuar medias në fjalë Tetova Sot, Ilir Meta dhe Xhesika Ndoj janë takuar dhe kanë biseduar buzë detit.

ilir-2[the_ad id=”4118″]

Komento rreth shkrimit